ISTETIMEA COPIILOR
ISTETIMEA COPIILOR
ISTETIMEA COPIILOR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ISTETIMEA COPIILOR

UN FORUM CU MAMICI SI COPII ISTETI
 
AcasaAcasa  Portal**Portal**  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sa donam pt cei ceau nevoie

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyLun Feb 07, 2011 8:38 am

mamicute cine are ceva de donat hainute jucarele si altele va rugam sa spuneti ca putem da la alti copii mai saraci care nu are nic de unele
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyJoi Feb 17, 2011 4:35 pm

mamici nu vreau sa ma laud ca nu e bine
dar eu ce am avut mai mic am donat lui anca cu gemeni si ce ramane i trimit ei
eu ma gandit daca aveti ceva mic si nu folositi sau patut,jucari,premergator puteti dona la oricine doriti voi de aici
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
sinziana
Mamica perfecta
Mamica perfecta
sinziana


Mesaje : 475
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 35
Localizare : tinca jud bihor

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Apr 05, 2011 2:23 pm

Sa donam pt cei ceau nevoie 519112 fetelor vreau sa va intreb si nu stiu unde pot posta intr mea asa ca mi-am facut loc aici Sa donam pt cei ceau nevoie 370697 daca stiti un magazin on line sau ceva de unde poti cumpara articole pt copii de exp am vazut o lenjerie de patut mova cu hello kitt si nu mai stiu adresa si dc cumva stiti adrese va rog sa imi lasati si mie ca eu mai mult cumpar on line decat personal din mag.pupiki si o zi minunata
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Apr 05, 2011 2:45 pm

frumos subiect si eu aici le dau la copii necajiti ,am mai dat si in ro care plecau cu masina
Sus In jos
sinziana
Mamica perfecta
Mamica perfecta
sinziana


Mesaje : 475
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 35
Localizare : tinca jud bihor

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Apr 05, 2011 2:55 pm

si eu am mai dat ,la necunoscuti,acum le pastrez pt ca fina mea e gravida are 5 lunite si nepoata mea la fel :)spec ca una din ele sa aiba fata=)))) Sa donam pt cei ceau nevoie 474457
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Apr 05, 2011 3:59 pm

😢 Rolling Eyes eu iam dat lui sormea si avut baiat
sanzi nu aici pt online decumparat fac alt topik
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
sinziana
Mamica perfecta
Mamica perfecta
sinziana


Mesaje : 475
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 35
Localizare : tinca jud bihor

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Apr 05, 2011 4:59 pm

Sa donam pt cei ceau nevoie 46489 ok scz mary abia ast sa vad ce noutati mai sunt pe net:x
Sus In jos
sinziana
Mamica perfecta
Mamica perfecta
sinziana


Mesaje : 475
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 35
Localizare : tinca jud bihor

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Mai 17, 2011 11:30 am

fetelor stiti pe cineva care are nevoie de cateva hainute '????Rolling Eyes sa fi o pers care sa le vrea ..ca am patito cu o tipa care i-am pregatit o cutie de hainute si ea niki macar nr la casa nu il stia si strada Sad Sad :roll:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Mai 17, 2011 11:37 am

da sanzi eu stiu pe cineva sunt o familie cu 7 copii !cea mai mica are vreo 9 lunite cred !
Sus In jos
sinziana
Mamica perfecta
Mamica perfecta
sinziana


Mesaje : 475
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 35
Localizare : tinca jud bihor

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Mai 17, 2011 11:44 am

ok emy eu azi si maine rastorn saci si sortez ce e mai mare si am si getute dar putin sunt julite in varf eu ii trimit daca le vrea cu cel mai mare drag dupa ce le-am ssortat te anunt
Sus In jos
sinziana
Mamica perfecta
Mamica perfecta
sinziana


Mesaje : 475
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 35
Localizare : tinca jud bihor

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Mai 17, 2011 11:48 am

ok emy eu azi si maine rastorn saci si sortez ce e mai mare si am si getute dar putin sunt julite in varf eu ii trimit daca le vrea cu cel mai mare drag dupa ce le-am ssortat te anunt
Sus In jos
david
Moderator
Moderator
david


Mesaje : 8573
Data de inscriere : 03/03/2011
Varsta : 43
Localizare : tg frumos-iasi

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Mai 17, 2011 11:54 am

ce gest frumos faci sanzi, felicitari iubita Sa donam pt cei ceau nevoie 1685985038
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Mai 17, 2011 12:22 pm

frumos din partea ta sigur o sa se bucure !si mary o cunoaste noi 2 i am botezat gemenii ca are si ea gemeni fata si baiat .astept sanzi si ti trimit pe pm adresa ei daca doresti sa i pui ceva! Sa donam pt cei ceau nevoie 370697
Sus In jos
sinziana
Mamica perfecta
Mamica perfecta
sinziana


Mesaje : 475
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 35
Localizare : tinca jud bihor

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Mai 17, 2011 2:12 pm

da ..am cautat si i-am pregatit o punga cu aine nu sunt noi eu sper sa ii placa i-am pus si mai mari cam de vreun an unu jumate ...acum o sa le spal nu sunt murdare dar cum au fost in cutie ..si i le trimit si intreabo daca vrea am o punga de lapte praaf de la milupa cu gust de fructe aca o vrea io trimit si aia ca se tot joaca maya cu ea
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Mai 17, 2011 6:48 pm

sanzi nu mai intreba ce vrea si ce nu tu ce ai pun etot acolo te asigur ca l eprimeste cu mare placere si are cine l epurta cu siguranta si cu siguranta se bucura enorm cand va primi
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Mai 17, 2011 6:49 pm

si cine mai are sa nu aruncati fetele ca multi in tara asta au nevoie de ele
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
sinziana
Mamica perfecta
Mamica perfecta
sinziana


Mesaje : 475
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 35
Localizare : tinca jud bihor

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Mai 17, 2011 7:31 pm

ok o sa le pun la posta vineri sau luni ca vreau sa pun si iepuroiul andrei dar mai sigur luni ca vineri plec la oras dupa iepuroi Sad ....si ink ceva cat e de facuta ca mai am si hainute de ale mele daca cumva vrea si e pe o masura cu mn
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Mai 17, 2011 7:36 pm

sanzi vezi ca ti am trimis pe pm adresa Claudiei !
Sus In jos
sinziana
Mamica perfecta
Mamica perfecta
sinziana


Mesaje : 475
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 35
Localizare : tinca jud bihor

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Mai 17, 2011 7:44 pm

gata am primito... :
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyMar Mai 17, 2011 7:50 pm

mai trebuia codul dar n ul stiu te ajuta aia la posta!poti s ai pui orice sanziana ei sunt 7 copii si abia se descurca se bucura de orice crede ma! :roll: Crying or Very sad si ti multumsc eu in numele lor mult de tot pentru gest!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptySam Mai 21, 2011 6:45 pm

parca vb cineva de saltelute pt bebici ca are nevoie
Sus In jos
sinziana
Mamica perfecta
Mamica perfecta
sinziana


Mesaje : 475
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 35
Localizare : tinca jud bihor

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyLun Mai 23, 2011 10:00 am

saltelute prt joaca sau ........pt patut ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyLun Mai 23, 2011 10:59 am

si eu dau aici tot ce ramane mic de la alex si andreea ,chiar ieri am dat premergatoarele la o fata si tarcul care l-au avut copii ,hainutele le-am asezat in cutii sa le duc in tara la nepoata mea ,ar avea nevoie de un patut stii pe cineva care are si ar vrea sa il dea ??? s-ar bucura ff mult ca nu are posibilitate sa ii ia ,e deocamdata nu am niciunul
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyLun Mai 23, 2011 11:13 am

pt patut am 2 in ro una mai lata alta mai ingusta
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyLun Mai 23, 2011 11:29 am

si eu dau aici ,azi duc si caruciorul la o familie de romani cu multi copii lor le dau si hainutele
Sus In jos
sinziana
Mamica perfecta
Mamica perfecta
sinziana


Mesaje : 475
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 35
Localizare : tinca jud bihor

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyLun Mai 23, 2011 1:06 pm

fetelor dc cumva aveti centru de joaca paturica salteluta de joaca nu mai stiu cum sai zic o vreau eu adika o platesc ca nu pt mine vreau ci vreau sa o dau la viitoarea mea finuta din partea nepoatei ca ii botez eu si eu am avut de la maya dar am data la asta lanta fina a mea Sad
Sus In jos
sinziana
Mamica perfecta
Mamica perfecta
sinziana


Mesaje : 475
Data de inscriere : 28/02/2011
Varsta : 35
Localizare : tinca jud bihor

Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie EmptyLun Mai 23, 2011 1:09 pm

ca mia dat d-zeu fin si finutza dintr-o lovitura si am dat toate hainutele si ce era mik mik la una din ele ca de asta lanta nu am stiut=)) Sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sa donam pt cei ceau nevoie Empty
MesajSubiect: Re: Sa donam pt cei ceau nevoie   Sa donam pt cei ceau nevoie Empty

Sus In jos
 
Sa donam pt cei ceau nevoie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ISTETIMEA COPIILOR :: UMANITARE-
Mergi direct la: