ISTETIMEA COPIILOR
ISTETIMEA COPIILOR
ISTETIMEA COPIILOR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ISTETIMEA COPIILOR

UN FORUM CU MAMICI SI COPII ISTETI
 
AcasaAcasa  Portal**Portal**  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 azi ce va doare?

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyVin Dec 03, 2010 4:15 pm

Rezumarea primului mesaj :

pe mine ma doare capul rau


Ultima editare efectuata de catre Mary in Lun Feb 14, 2011 9:28 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro

AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 11:41 am

Maseaua m-a tot incercat azi noapte, darbine k n-a fost mai rau! Astazima duc la dentist si sincer.....mi-e cam frica!!!! :scratch:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 11:43 am

bine ca nu te a durut rau mergi nu sta asa ...lasa frica fii barbata zoe !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 12:10 pm

:( o sa fiu ce sa fac
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 12:16 pm

ma tot doare operatia de la fiere ma inteapa asa
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 12:31 pm

😢 fetelor !eu sunt bine nu ma doare nimic ma simt ca la 20 de ani Rolling Eyes....imi lipseste ceva.... :(
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 12:33 pm

ufffaaa ce rau este emy cand lipseste acel CEVA
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 12:36 pm

:( acel ceva nu este peste tot
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 12:39 pm

ASA E MARY :(
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 12:42 pm

pai nu este decat unicat acel ceva si tare i duc doru :( Rolling Eyes si asa tot nu ma doare nimic chiar daca i duc lipsa
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 12:52 pm

lasa emy ca timpul trece repede si vine el acasa
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 12:55 pm

si vine acel ceva acasa nou nout
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 12:56 pm

:( :( abia l astept !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 1:21 pm

pai ia vezi poate faceti fetita pig
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 4:17 pm

gata prima vizita la stomatolog!A fost bine! am apelat la un prieten stomatolog asa k a fost bland cu mine! urmeaza sa ma mai duc de vreo 2 ori ...dar bn k nu ma mai doare! Diseara treb sa ma mulg caci mi-a facut anestezie!!!Parca mi-a mai revenit si buna dispozitie!
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 4:19 pm

:o pig pig geek flower gata ai invins teama
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 4:21 pm

MS Mary ;)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 4:25 pm

bravoooo marie. pig
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 4:27 pm

:o
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 4:36 pm

pig marie sa ma mpingi si pe mine la dentist :(
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 4:51 pm

asa Marie!!cu cat stam mai mult mai mult se agraveaza ca altceva nu rezolvam!!ai cu cine sa-l lasi pe bb???eu tb sa ma duc neaparat ca am un gauroi intr-o masea dar la mine pb e ca nu pot sa stau cu gura deschisa ca mi se usuca rau buzele nu suport!!tb sa-mi iau crema la mine!!! :( :( off emy altele au "cevau" si nu dau 2 bani si altele ar vrea!!asa se intampla!!Rolling Eyes unde e sotu??si cat mai pleaca??
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 4:58 pm

sotu e n tari straine andra vine prin august si nu stiu daca mai pleaca! :!:
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 5:01 pm

nu stii????pai nu-l mai lasa!!!!va descurcati cum puteti dar asa nu e bn!!nu stiu cum poti eu n-as putea mai ales ca stiu o gramada de cupluri care s-au destramat cu plecarile astea!!!sper ca nu te superi Rolling Eyes eu asa sunt,zic ce gandesc!!! ;)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 5:06 pm

nuuu cum sa ma supar aici pe forum nu exista suparari nu vreau sa vad asa ceva !
nu andra noi vorbim zilnic si ne vedem pe web dar era necesara plecarea lui crezi ca ne convine da asta i situatia in ziua de azi !noi avem o relatie foarte speciala ne iubim mult si avem incredere totala unu n altu !suntem de 10 ani impreuna dar nu s a shimbat nimic intre noi ne iubim la fel de mult ca la inceput !ai multumesc zilnic lui Dumnezeu ca mi a sortit sa l intalnesc !
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 5:11 pm

bravo Emy ma bucur sa aud ca mai exista asa cupluri!!!dar nicioadata nu se stie asa ca tine-l acasa mai bine!!!nimic nu merita sa pierzi fie si o zi de fercire sau sa piarda o zi din viata copilului pt ca avem o sg viata si maine nu stii ce va fii!!!si noi suntem de 9 ani dar nu pot zice ca e ca la inceput!!la voi si distanta,dorul va intretine dragostea!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 5:14 pm

e plecat doar de 2 luni andra !oricum am spus ca l las doar anul asta si atat !
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 5:14 pm

;)
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 6:40 pm

multi ani fetelor fericiti cu sotii vostri si copiii
si noi facem 7 ani anul asta dar au fost schimbari in viata noastra darcum zice andra pt copii as ace oorce sa l efie lor bine sa simta iubirea mamei dar si a tatalui
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 6:50 pm

eu anul asta fac 12 ani de casnicie.multi ani la toate 😢 ai dreptate mary pt copii orice facem.in orice fam sunt certuri important sa stii sa treci peste ele.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 7:02 pm

Mary a scris:
multi ani fetelor fericiti cu sotii vostri si copiii
si noi facem 7 ani anul asta dar au fost schimbari in viata noastra darcum zice andra pt copii as ace oorce sa l efie lor bine sa simta iubirea mamei dar si a tatalui
pai eu astafac pentru copiil s ai fie lui bine chiar daca i duce lipsa lui taty acum un an dar ai va fi bine mai tarziu !
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 8:19 pm

da as ae te sacrifici pt ei ..dar speram cand vor fii mari sa nu apuce pe cai gresite sa ne dea ei afara...sunt multe cazuri in ziua de azi domne fereste
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 8:30 pm

:( :( :( hai ma mari uite la asta chiar nu m am gandit!
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 9:34 pm

hai 1 an da dar mai mult!!si cate se pot schimba intr-un an??ai dreptate Mary hai nu ca te da afara da nu te mai suporta nu mai da 2 bani pe tine,te repede cum facem si noi na!!!!
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 9:38 pm

asa zic s ama rog sa fie copii cuminti cumam fost noi la parinti
din 8 frati unul e mai bezmetic ca e cel mai mic
dar nu ar face assa ceva cu parinti ...atat iar trebui
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 9:39 pm

hai mai fetelor fiti mai optimiste un pic eu una nici nu ma gandesc atat de departe !
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 12, 2011 2:00 pm

eu de ceva timp ma doar ein stanga asa sub coasta..si mereu de la oboseala sau cand mancam ceva ce imi facea rau..nustiam de la ce..mi azis dr odataca de l agaze ma imalonez si apasa p eceva de ma doare rau..si azi am vazut si l atv ca zicea un dr..despre durerile acelea..sunt de la imalonari.cevav pl. cu splina sau ceva gastric...trebuie sa merg la medic
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 12, 2011 2:03 pm

da mari si eu am durerea aia uneori sa stii mai ales cand sunt suparata!
pe mine ma doare n spate n stanga offfff
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 12, 2011 2:05 pm

e de la stres..de la mancare nesanatoasa si de la gaze cica

pai oare de l arinchi se t edoare sau ce o fi
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 12, 2011 2:08 pm

nu stiu tre sa ajung la un reumatolog cat mai repede....dar...nu stiu cand azi ce va doare? - Pagina 2 80354 azi ce va doare? - Pagina 2 80354
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 12, 2011 2:11 pm

pai asta e cand etimp nus bani sau cand sunt bani nu etimp..si tot nu ajungem cand trebuie
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
david
Moderator
Moderator
david


Mesaje : 8573
Data de inscriere : 03/03/2011
Varsta : 43
Localizare : tg frumos-iasi

azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 EmptyJoi Mai 12, 2011 2:50 pm

mari, adri sanatate fetelor
ptr sanatate se gasesc bani :!:
Sus In jos
Continut sponsorizat





azi ce va doare? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: azi ce va doare?   azi ce va doare? - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
azi ce va doare?
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ISTETIMEA COPIILOR :: SANATATE-
Mergi direct la: