ISTETIMEA COPIILOR
ISTETIMEA COPIILOR
ISTETIMEA COPIILOR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ISTETIMEA COPIILOR

UN FORUM CU MAMICI SI COPII ISTETI
 
AcasaAcasa  Portal**Portal**  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 cum ne mentinem silueta

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyJoi Ian 27, 2011 2:51 pm

Rezumarea primului mesaj :

cine vrea sa slabeasca?sa punem diete
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro

AutorMesaj
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptySam Mar 19, 2011 10:16 pm

asa asa curaj ininte nu te lasa
pai eu fac miscare zilnic
andra esti p emess?vreu sa t eintreb ceva de bia
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptySam Mar 19, 2011 10:17 pm

cum sa parasesty fata competitia ?sta aici cuminte la slabit !eu nu ma dau la fund si eu vreau sa slabesc dar incet si cu rabdare deja m am obisnuit deci inapoi nu mai dau pentru ca am dat 7 kg pana cum destul de bine !de acum organismul s a cam obisnuit asa si nu o sa mai dau asa mult jos dar nu ma grabesc am timp pana n august !
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptySam Mar 19, 2011 10:19 pm

asa e pana se invata organismul apoi e mai usor vine vara mai multa apa..si salate si miscare
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptySam Mar 19, 2011 10:21 pm

pai cik nu te grabesti si ai dat 7 kg!!!!!! :( e bn asa!!!
Sus In jos
Vio
mamica fericita
mamica fericita



Mesaje : 1858
Data de inscriere : 08/12/2010
Varsta : 44
Localizare : Ploiesti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptySam Mar 19, 2011 10:35 pm

:( hai mai Emy ca nu fac misto de tine ......si te cred daca zici ca atat ai mancat .....la o adica nici nu am pe cine sa intreb daca e adevarat :( :e009:

Mie imi place sa ma bag aici intre voi si sa va pun asa pe jar si sa vad care are mai multa ambitie si vointa sa slabeasca sanatos pana la vara cand ziceti voi in iulie . 😢

Si va si sponsorizez Andra :!: daca asa va dau un impuls mai mare .... o fac cu mare drag .
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptySam Mar 19, 2011 10:41 pm

:!:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyDum Mar 20, 2011 7:32 am

pai Rolling Eyes vio ca tu poti manca eclere cum ne mentinem silueta - Pagina 5 274208589 esti super eu doar le/am vazut postate si mi/au crescut falcile 2 cm
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyDum Mar 20, 2011 8:20 am

:( :( ma faci s arad simo dar eadevarat sa sti chestia asta
daca poftesti ceva mai tare te ingrasi mia zi un dr
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyDum Mar 20, 2011 8:22 am

andra nu ma grabesc dar daca atat am dat jos ...na eu ma bucur mult ma simt mult mai bine asa !off burta asta tare i greu sa se duca!
vio repet a spune ca doar am gustat si de fapt a minti inseamna a ma minti pe mine ,daca vreti sa m a credeti bine daca nu.........cum creddeeti .
asa vio si care e premiul ?? :@: cheers
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyDum Mar 20, 2011 8:26 am

normal ca te credem ca si eu la fel am facut aseara..da de ce sa mint ca dor e treaba mea daca slabesc sau nu...dar sunt pofticioasa si daca nu gust mi se face rau vb serios
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyDum Mar 20, 2011 4:28 pm

va pun o dieta ce ajuta si organismul sa se detoxifice si pe care am sa o tin si eu de maine !
Dieta de detoxificare in 5 zile
O dieta de detox de doar 5 zile poate fi o solutie ideala pentru a curata trupul si a scapa de 5 kilograme.
Este important sa beti multe lichide - 2-3 litri de apa/zi, cafeaua de dimineata sa fie fara zahar si nu mai mult de 2 cani/zi.
Ziua 1: Ziua legumelor:

Mancati urmatoarele legume fie in salate de cruditati, fie fierte pe abur: morcovi, sfecla rosie, conopida, fasole verde, gulii, ardei, praz, rosii. Salatele pregatiti-le cu suc de lamaie sau iaurt; legumele fierte se prepara in sita speciala, cu gauri, in baie de aburi. Se pot mananca cu iaurt si foarte verdeturi la discretie.

Ziua 2: Ziua fructelor

Mancati pe zi 1 - 1,5 kg fructe, impartite in portii mici. Nu conteaza daca alegeti un singur soi sau varietati diferite. (Eliminati bananele sau alte fructe bogate in amidon).

Ziua 3: Ziua orezului cu legume

Mancati trei portii de orez fiert pe zi (cate150 g orez fara sare, simplu sau cu verdeturi ori legume. Intre mese, puteti manca salate de legume crude: telina, ardei, rosii etc. (preparate fara sare sau ulei, numai cu iaurt sau lamaie.)

Ziua 4: Ziua lactatelor

Beti toata ziua numai laptez, lapte acru si/sau chefir. Maximum 3 litri

Ziua 5: Ziua sucurilor naturale

Beti toata ziua numai sucuri naturale de fructe sau de legume proaspat stoarse. Cel mai bun gust il au fructele coapte: piersicile, nectarinele, caisele.
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyDum Mar 20, 2011 4:32 pm

dada bun dar oare merge?
a tinut cineva asa?sa nu dam intro anemie
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyDum Mar 20, 2011 4:34 pm

nu dai fata in anemie stai linistita !ai rabdare ca o tineu saptamana viitoare si ti zic cum este :( :!:
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyDum Mar 20, 2011 4:40 pm

bine bine merg pe mana ta
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyDum Mar 20, 2011 4:42 pm

:!: pe bune mary eu de maine incep si vineri iti zic daca nu mi e bine sau mi e bine ! :!:
Sus In jos
Vio
mamica fericita
mamica fericita



Mesaje : 1858
Data de inscriere : 08/12/2010
Varsta : 44
Localizare : Ploiesti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 9:06 am

albino Emy nu stiu de ce crezi ca nu te cred .....te cred .... ca si eu cand imi doresc ceva chiar fac lucrul ala . Imi cer scuze daca m-am exprimat gresit . 🎅

Emy asta e reteta dupa care a tinut si fata nasei mele cura , dar stiu ca a tinut cura asta mai multe luni , nu doar 5 zile .....si nu are probleme cu anemia si nici cu altceva si a slabit foarte bine . Adica eu am vazut-o grasa prin iulie -august anul trecut si la Sf Ion anul asta in februarie arata super bine . S-a vazut clar schimbarea . Nu a dat jos tot dar mai mult de jumate din cantitate Rolling Eyes . Sincer si eu daca ar fi sa tin o cura deasta si eu tot pe asta as alegeo . Cunosc mai multe persoane care au reusit cu ea . Va tin pumnii. cum ne mentinem silueta - Pagina 5 3510096238
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 9:33 am

gata gata ma crezi cum ne mentinem silueta - Pagina 5 46489
da vio de azi incep si eu sa vad pana vineri cum ma simt si daca e bine peste 1 sapatamana i tin iar !mi se pare usoara si sanatoasa !
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 10:50 am

hai Emy ca o tin si eu de azi!!!!deci azi legume!!!!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 11:09 am

da andra azi legume !succes cum ne mentinem silueta - Pagina 5 46489
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 11:10 am

:!:
Sus In jos
Vio
mamica fericita
mamica fericita



Mesaje : 1858
Data de inscriere : 08/12/2010
Varsta : 44
Localizare : Ploiesti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 4:49 pm

bravo , bravoooooo ❤
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 4:53 pm

eu nu am tinut v-am zis ca am mancat iaurt!!!! :@:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 4:53 pm

ba ai tinut andra ai voie iaurt fata citeste cum trebuieeeeeeeeeee
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 6:17 pm

uite cum tineam eu in ro
ziua 1 1 kg de rosii

ziua 2 1kg de iaurt

ziua 3 1kg de orez eu mai mult de 2 castronele nu am putut manca

ziua 4 1kg de mere

ziua 5 1kg de branza dulce

ziua 6 1kg de salata

ziua 7 1kg de piept de pui fiert cum ne mentinem silueta - Pagina 5 274208589 cum ne mentinem silueta - Pagina 5 274208589 cum ne mentinem silueta - Pagina 5 274208589

vreau sa va spun ca se vedea si multa multa apa
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 7:31 pm

toate ca toate da cu orezul si rosiile ma sare schema!!!mie nu-mi plac rosii goale!!!fara sare binenteles!!si salata cum iarba goala asa????
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 7:33 pm

mai grea ca aia cu supa de varza nu e nici una!!!ca nu-mi place supapa aia e scarboasa!!!!si eu nici nu slabesc cu ea!!!Vera tine cura daneza si in 6 zile a dta 4 kg!!!!!!!!
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 7:34 pm

da nici eumai ales apa nu o beau mai mult de o cana ma omoara stomacul
pai salata cu piept de pui andra
rosile cu ceva branza far asare
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 7:38 pm

cum Mary?????ai ineb????1 kg de rosii!!!!nu rosii cu branza!!!!!
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 7:40 pm

:( :( pai cum draga 1kg as muri as sta numai pe wc
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 7:43 pm

:( :( :( tu visai cu branza a?????unde ai vazut tu scris cu branza?????ori ti-e foame si ai halucinatii?????eu nu daca nu iau laxative nu fac niciodata doar daca mananc mult sau porumb copt!!!!
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 7:45 pm

mama ce as manca niste porumb copt lesin!!!!!!mie tb sa-mi vina si asa patesc am numai pofte!!!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyLun Mar 21, 2011 7:59 pm

:( :( andra esti culmea fata !multe pofte mai ai !auzi Rolling Eyes sa stii ca daca ti e pofta poti sa ti faci pofta gustand ca nu tengrasi draguto!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyMar Mar 22, 2011 10:09 am

azi mananc fructe deja am bagat un kiwi si un mar cum ne mentinem silueta - Pagina 5 347382
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyMar Mar 22, 2011 10:15 am

da eu ce sa mai mananc
sa iau mere si cu morcov
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyMar Mar 22, 2011 10:48 am

pai as gusta da de unde porumb??????
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyMar Mar 22, 2011 11:07 am

la cutie cum ne mentinem silueta - Pagina 5 474457
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyMar Mar 22, 2011 12:30 pm

pai vreau copt!!!!
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyMar Mar 22, 2011 1:34 pm

multe pofte anda,,,,dar la vara astepta
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyMar Mar 22, 2011 1:42 pm

baga l la tigaie andra si f al copt macar asa de gust cum ne mentinem silueta - Pagina 5 474457 cum ne mentinem silueta - Pagina 5 474457
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 EmptyMar Mar 22, 2011 1:44 pm

:( mi-a trecut si pofta ca o aveam ieri!!!!!!azi am de vinete!!!!! :(
Sus In jos
Continut sponsorizat





cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
cum ne mentinem silueta
Sus 
Pagina 5 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cum ne revenim dupa o sarcina?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ISTETIMEA COPIILOR :: SANATATE-
Mergi direct la: