ISTETIMEA COPIILOR
ISTETIMEA COPIILOR
ISTETIMEA COPIILOR
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ISTETIMEA COPIILOR

UN FORUM CU MAMICI SI COPII ISTETI
 
AcasaAcasa  Portal**Portal**  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 cum ne mentinem silueta

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyJoi Ian 27, 2011 2:51 pm

Rezumarea primului mesaj :

cine vrea sa slabeasca?sa punem diete
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro

AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyMar Mar 29, 2011 7:17 pm

nu pare asa de grea reteta emy..parerea mea
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyMar Mar 29, 2011 7:20 pm

nu stiu dar eu nu o pot tine !eu merg asa cu regimulk meu inainte si vad c ami merge super bine !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyMar Mar 29, 2011 7:24 pm

pai atunci nu are rost sa o incerci.pana in august ai timp sa slabesti destul..si chiar daca nu dat cat vrei tu jos pana in august sotul tau te iubeste la fel
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyMar Mar 29, 2011 7:28 pm

daaaaaaaa marinela sotul meu ma iubeste si lka 100 de kg !dar eu fac asta pentru mine sa ma simt bine si sa nu ma mai vad asa umflata! :(
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyMar Mar 29, 2011 7:29 pm

chiar si umflata daca esti desi mie nu mi se pare tot frumoasa esti :!: tu cu marie sunteti surori??
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyMar Mar 29, 2011 7:37 pm

Rolling Eyes marinelaaaaa! :22: multumesc!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyMar Mar 29, 2011 7:39 pm

banuiam eu ceva ca semanati foarte bine ..amandoua foarte frumoase :!:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyMar Mar 29, 2011 7:41 pm

:!: :!: :!: :!: :!: multumim mult marinela ~!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyMar Mar 29, 2011 7:44 pm

multumim marinela 😢
emy nu e f grea dar eu nu mananc miel....telina fiarta....si vad k scrie sa o respecti intocmai
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyMar Mar 29, 2011 7:47 pm

atunci scrie reteta a la ADRIANA si slabesti garantat ! :( :( :(
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyMar Mar 29, 2011 9:57 pm

da marie ca si eu la inceput asa am facut!!la inceput numai mananci seara numai mananci paine asa incet incet ca la inceput sa vezi ce slabesti numai daca nu mananci dupa 6 si dulciuri si dupaia mananci numai ce tb practic!!!nu combini carnea cu cartofii f imp in rest lactate degresate carne slaba salate!!!asa e cel mai simplu si nu ti-e foame si asta tb sa fie un mod de viata!!!eu asa mi-am propus pt ca deja la mn s-a invatat organismul cu putin si nu mai slabesc deloc!!!deci am 74.2 de o sapt!!asa ca vreau toata viata sa mananc ce tb!!!mai gust ceva dulce sau o gura de suc sau orice mi-e pofta da doar gust!!!!
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyMar Mar 29, 2011 10:00 pm

eu nu pot sa o tin ca tb sa fac toata ziua ceva si sa cumpar o gramada si daca nu stau in Buc si nu am piata e naspa!!si eu numai cand stiu ca tin cura atunci mi-e foame!!!sau daca am voie mere vreau pere :( asa daca mananc ce vreau putin si nu seara nici nu mi-e foame!!!pb e ca m-am blocat!!!!!!! :(
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyVin Apr 01, 2011 2:49 pm

cum stati cu sluita fetele?ati dat jos?marie cume dupa o saptaman se vede?
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyDum Mai 01, 2011 9:15 am

ei fetelor demaine gata incepe un nou sezon al regimului !am ajuns la 85 de kg si stagnez decava timp!adevrat e ca in ultimele 2 saptyamani am u itat de regim definitiv :@: dar gata de maine o i au de la capt intr o luna jumate tre sa am 75 de kg neaparat ! :36:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyDum Mai 01, 2011 9:26 am

pfff si incep emy

azi bag pt o luna
Sad Sad
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyDum Mai 01, 2011 10:43 am

Sad si eu la fel ! Sad
Sus In jos
david
Moderator
Moderator
david


Mesaje : 8573
Data de inscriere : 03/03/2011
Varsta : 43
Localizare : tg frumos-iasi

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyLun Mai 02, 2011 2:20 pm

dar de ce intr-o luna jumate adri?
multa bafta sa aveti fetelor Crying or Very sad
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyLun Mai 02, 2011 3:14 pm

pai vreau sa slabesc irina ca vine caldura !gata de azi iar salate la greu ! cum ne mentinem silueta - Pagina 9 37617
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyLun Mai 09, 2011 5:59 pm

am gasit un regim interesant :bounce:

DIETA = 29 zile = 12,5 kg

Prima etapa = 7 zile 4 kg

ziua 1 – cartofi fierti (1-2 kg)
ziua 2 – carne de vita fiarta (1-2 kg)
ziua 3 – grepfruit (5 – 6 buc)
ziua 4 – iaurt dietetic
ziua 5 – peste slab (macrou fiert)
ziua 6 – iaurt dietetic + 1 ou fiert tare
ziua 7 – carne de pasare fiarta sau pe gratar (fara pielita)

Etapa a doua = 15 zile 6 kg

ziua 1 – iaurt dietetic sau branza de vaci slaba
ziua 2 – carne (slaba, fara grasimi) fiarta sau macrou fiert
ziua 3 – legume fierte
ziua 4 – orez fiert (1 cana de orez cu un pic de delicat)
ziua 5 – legume si fructe crude
ziua 6 – iaurt dietetic sau branza de vaci slaba
ziua 7 – carne (slaba, fara grasimi) fiarta sau macrou fiert
ziua 8 – legume fierte
ziua 9 – orez fiert (1 cana de orez cu un pic de delicat)
ziua 10 – legume si fructe crude
ziua 11 – iaurt dietetic sau branza de vaci slaba
ziua 12 – carne (slaba, fara grasimi) fiarta sau macrou fiert
ziua 13 – legume fierte
ziua 14 – orez fiert (1 cana de orez cu un pic de delicat)
ziua 15 – legume si fructe crude

Etapa a treia = 7 zile 2,5 kg (se respecta cantitatile)

ziua 1 – 800 gr branza de vaci slaba
ziua 2 – 6 oua fierte tare ( in 3 mese pe zi)
ziua 3 – legume verzi sub forma de salata
ziua 4 – peste fiert sau pe gratar
ziua 5 – 1 kg fructe proaspete
ziua 6 – carne (slaba, fara grasimi) fiarta ( in 4 – 5 mese pe zi)
ziua 7 – orez fiert (in 4 – 5 mese pe zi)
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyLun Mai 09, 2011 6:26 pm

eu nu tin ca nu pot
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyLun Mai 09, 2011 10:07 pm

bune retete dar si se plimba capul de foame Sad
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyMier Mai 11, 2011 10:45 pm

cum mai stati fetele cu silueta!!!eu am 69 dar nu am mai tinut asa strict!!!pana la vara tb sa am 60!!!!de Paste aveam 68 am mancat 2 zile si facusem 70!!!eu m-am nascut sa fac foamea!!!!
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyJoi Mai 12, 2011 7:48 am

o duci bine daca i 69 bv tie
eu am 79 mam cantarit marti..da nu tin serios..adevarul ca alerg mult ca la mancare manc ce am in casa d a putin
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyJoi Mai 12, 2011 11:44 am

pai ai slabit si tu Mary!!!eu am tinut serios 2 luni!!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyJoi Mai 12, 2011 12:00 pm

bravo andra..69 e destul de bn ca pari inalta...pana la vara sigur o sa dai jos inca 9 kg
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyJoi Mai 12, 2011 1:56 pm

da e da sigur daca in 2 luni a dat 20 inca o lun ada 9 sigur..eu mai vreau macar 10 pana sa merg l aplaj aa nu reusesc sigur..amde munca da nu ma stresez incet si sigur
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyJoi Mai 12, 2011 3:20 pm

ai dreptate andra!!!Foameaaaaa e solutia cea mai buna k altfel nu dau mai nimik jos! sau ce dau pun la loc
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyJoi Mai 12, 2011 5:37 pm

pai marie ori te ti ori nu..ca sa faceam si eu slabeam o saptamana dar puneam dblu daca nu mai tineam..acum gata ma invatat minte ..nu foamea ci putin din fiecare si sport mult
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyJoi Mai 12, 2011 5:49 pm

sportul face minuni asa este eu am slabit 20kg vara trecuta regim de la nutritionist ,m-am lasat ca a venit iarna si le-am pus usor usor
Sus In jos
totu andra
mamica fericita
mamica fericita
totu andra


Mesaje : 2346
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 40
Localizare : bucuresti

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyJoi Mai 12, 2011 6:06 pm

ideea e ca nu mai slabesti asa bn!!dupa 2 luni am inceput sa nu mai slabesc,greu de tot!!sport fac cu Nicolas alt fel nu am timp,sunt si ametita!!!!pai Mary nu foamea sa nu mananci da si daca mananci salata si iaurt tot infometata esti!!!si pb e pofta!!!!eu nu ma pot abtine!!uite acum a facut mamaie fasole batuta si daca se mananca si cu paine e prapad!!nu ma pot abtine!!nu cred ca mai slabesc 9 kg pana in iulie ca pe 18 iulie plec si vroiam sa am 60!!!da ba am 70 ba 69 ba 68!!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyJoi Mai 12, 2011 6:44 pm

oricum arati bn andra..iti cauti si tu o tinuta mai larga si te-ai scos..daca ai impresia ca nu ai dat jos cat vreiai
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyJoi Mai 12, 2011 7:10 pm

pai ai dat suficient in 2 luni...si ai dat grosu acum cat mai poti..si macar 5 daca dai e bine

eu burta o am de dat jos si cred ca 2020 o dau..asa greu s educe
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyJoi Mai 12, 2011 8:26 pm

off cine se plange andra arati fff bine mai da jos cat poti tu dar ce era plus ai dat mult,mary si tu ai dat mult burtica va scadea mai greu o sa reusesti incetisor
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyDum Mai 15, 2011 8:11 am

5 Salate dietetice care te slabesc

Anotimpul calduros se apropie cu pasi repezi si legumele si fructele vor fi in sezonul lor. Caldura de asemenea ne impiedica sa mancam preparate grele pentru digestie, asadar salatele sunt cele mai potrivite pentru vremea calda.


salata pentru slabireUsoare, racoroase si lesne de preparat, salatele va ajuta totodata sa slabiti daca veti combina atent ingredientele. Va propunem cateva retete ideale pentru mentinerea siluetei, salate care sunt puternic vitaminizante, dar sarace in calorii.


5 Salate dietetice care te slabesc

Salata cu branza


Se alege o branza slaba de vaca din care se vor utiliza doar doua felii taiate cuburi. Se adauga 10 frunze de salata verde (laptuci), trei frunze de ceapa (ceapa nu este obligatorie), o ridiche, o jumatate de rosie, un morcov Sad, 5 felii de castraveti taiate in bucati mici, zeama de la o jumatate de lamaie, o jumatate de lingurita de piper alb si o jumatate de lingurita de sare.

Se amesteca bine si se serveste imediat. Aceasta salata poate inlocui o masa pe zi.

Salata de radacinoase care combate anemia


Se rad (fie la razatoare, fie la robot) urmatoarele legume: un morcov, o jumatate de gulie, o ridiche rosie mare sau jumatate de ridiche neagra, o jumatate de radacina de patrunjel, o jumatate de radacina de pastarnac, o jumatate de telina si o sfecla rosie. Intregul amestec va deveni rosu puternic datorita sfeclei. Se adauga sare dupa gust, putin piper (alb sau negru) si otet balsamic dupa gust.

Se serveste imediat si poate inlocui o masa. Aceasta salata contine toate vitaminele liposolubile de care organismul are nevoie, asadar este recomandata atat in curele de slabire, cat si in perioadele de oboseala, depresie, suprasolicitare fizica sau intelectuala, in timpul menstruatiei, in combaterea anemiei sau a afectiunilor pielii (piele uscata, descuamata, sensibila etc.).


Salata cu peste


salate care te slabescNu se folosesc conserve, ci o bucatica de file de peste (de orice fel) de dimensiuni cat jumatate de palma, preparata la gratar cu sare si piper alb macinat. Se taie peste in cubulete mici. Se adauga 10 frunze de salata verde, doua ridichi rosii, 5 felii de castravete taiate in bucati mici, doua linguri de coaja de lamaie rasa mic, piper si sare dupa gust. Se mananca proaspata.


Salata de zarzavaturi


Este o salata puternic detoxifianta, sugerata si in curele de slabire. Se vor folosi: o legatura de macris, o legatura de patrunjel, o legatura de marar, 5 frunze de salata verde, 5 felii de castravete taiate in bucati mici, o lingura de seminte de in SAU doua linguri de linte fiarta (se gaseste in comert). Se adauga o lingurita de ulei de masline si sare, dupa gust.

Salata de varza


Se poate folosi atat varza alba cat si varza rosie. Se toaca marunt un sfert de varza, se rade o jumatate de morcov si se toaca marunt o legatura de marar. Se adauga o lingurita de piper alb macinat daca varza e alba sau piper macinat negru daca varza e rosie. Se stoarce o lamaie, se adauga trei picaturi de otet balsamic sau de mere (doar atat se adauga pentru aroma, mai mult e prea acid in aceasta salata) si o lingura de ulei de masline. Se consuma proaspata.
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyDum Mai 15, 2011 1:06 pm

da bune cu salatele
da pep toate o data nu pot...cred ca varza si de salata verde cu ceapa marar e super bune
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
david
Moderator
Moderator
david


Mesaje : 8573
Data de inscriere : 03/03/2011
Varsta : 43
Localizare : tg frumos-iasi

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyLun Mai 16, 2011 5:28 pm

atatea salate sa bag in mine zau ca ma fac vegetariana dar eu nu ma satur cu verdeturi daca nu e o bucatica decarnita mor de foame Sad
Sus In jos
Mary
Admin
Admin
Mary


Mesaje : 8948
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 40
Localizare : Mangalia Constanta

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyLun Mai 16, 2011 7:12 pm

Sad Sad
Sus In jos
https://gemenii-mei-frumosi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyLun Mai 23, 2011 9:48 am

fetelor ce parere aveti despre ceaiurile de slabit?
ati incercat?as vrea sa incerc.....si de ceaiul verde am auzit k ajuta la slabit!!!
Sus In jos
david
Moderator
Moderator
david


Mesaje : 8573
Data de inscriere : 03/03/2011
Varsta : 43
Localizare : tg frumos-iasi

cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyLun Mai 23, 2011 3:50 pm

marie chiar nu stiu ce sa zic euy nu am folosit asa ceva poate te ajuta fetele cu raspunsuri
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 EmptyLun Mai 23, 2011 4:29 pm

astept fetelor Crying or Very sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: cum ne mentinem silueta   cum ne mentinem silueta - Pagina 9 Empty

Sus In jos
 
cum ne mentinem silueta
Sus 
Pagina 9 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cum ne revenim dupa o sarcina?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ISTETIMEA COPIILOR :: SANATATE-
Mergi direct la: